FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ - NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Czy można zarezerwować pokój przez Internet?
Tak, wystarczy wejść w zakładkę z menu górnego „nasze mieszkania” i wybrać interesujący Cię pokój na wynajem.  Na zdjęciu od razu widać status pokoju: wolny lub zajęty. Wszystkie wolne pokoje posiadają aktywne linki do rezerwacji on-line.  Należy kliknąć w link „zarezerwuj pokój” oraz podać swoje dane i wpłacić kaucję rezerwacyjną w wysokości 1500 PLN. Od tej pory wybrany pokój jest  zarezerwowany dla Ciebie na 14 dni. Jeżeli w tym czasie nie podpiszesz umowy najmu, rezerwacja przepada, kaucja również. W przypadku sytuacji wyjątkowych, które uniemożliwiają podpisanie umowy w tym czasie, zachęcamy do kontaktu – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

W jaki sposób mogę obniżyć swój czynsz?
Poleć nas swoim znajomym, którzy szukają pokoju na wynajem i obniż swój czynsz! Za każdą osobę która zamieszka w naszym mieszkaniu z Twojego polecenia obniżymy Twój czynsz o 100 zł jednorazowo.

Jakie opłaty zawierają się w czynszu?
Cena czynszu obejmuje nielimitowany dostęp do Internetu WiFi.

Co wchodzi w zakres opłat dodatkowych i jak rozliczane są opłaty za media?
Opłaty dodatkowe obejmują takie media, jak:
ciepła woda,
  • zimna woda,
  • energia elektryczna,
i rozliczane są według zużycia. Średni koszt zużycia mediów na osobę wynosi około 40-100 PLN /per osoba średnio miesięcznie statystycznie przy ponad 100 najemców.
  • czynsz do spółdzielni średnie miesięcznie na ponad 18 nieruchomości które wynajmujemy tj. 100-200 zł miesięcznie / per najemca,

Czym się różni pokój Premium od pokoju Standard?
W każdym mieszkaniu znajduje się jeden pokój Premium, wyraźnie większy od pokojów standardowych. Pokoje Premium posiadają większe łóżko, a także dodatkowe wyposażenie: rozkładaną kanapę i/lub komodę na ubrania.

Czy mogę wyprowadzić się przed terminem wygaśnięcia umowy?
Istnieje możliwość rozwiązania umowy najmu przed okresem, na jaki została ona zawarta. Warunkiem jest znalezienie na swoje miejsce nowej osoby, czyli kolejnego najemcy spełniającego kryteria umowy i regulaminu najmu m.in. Zatrudnienie / Poręczenie / Kryterium wieku do 30 lat.

Jak dojechać z mieszkania do mojej uczelni komunikacją miejską?
Wszystkie połączenia autobusowe do wybranego punktu można sprawdzić tutaj: http://lublin.jakdojade.pl/